Gouden Award voor Arthur en Lucas Jussen
music | Nieuws
Geplaatst door Anneke on dinsdag, 25 oktober 2011 11:35   

Jussens_goud_bij_Giel

Het tweede album ‘Schubert’ van Arthur en Lucas Jussen is goud. Dit werd vanochtend bekend gemaakt in het radioprogramma ‘Giel’ op 3FM. De totaal verraste pianobroers kregen de gouden awards uitgereikt uit handen van radio dj Giel Beelen. Lucas en Arthur waren te gast in de vroege ochtendshow ter promotie van hun nieuwe album.

De jonge pianobroers Arthur (15) en Lucas (18) Jussen bereiken met hun uitvoering van klassieke muziek een groot publiek. Het ‘Schubert’ album (release 23 september) kwam vorige maand binnen op #4 in de album top 100. Vorig jaar tekenden de jonge pianisten, als eerste Nederlandse musici, een contract op het Deutsche Grammophon label. Hun debuutalbum ‘Beethoven Sonates’ was goud op dag van release en bereikte al snel daarna de platina status.

Op zaterdag 19 november a.s. spelen Arthur & Lucas tijdens Yellow Lounge in de Westerliefde (Westergasfabriek terrein) in Amsterdam. Yellow Lounge is een klassieke muziekavond in een clubsetting. Yellow Lounge hoopt door haar moderne setting en manier van aanpak een nieuwer, breder en jonger publiek voor klassieke muziek aan te trekken.



 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Like it? Share it!

Add to: Facebook