Marco Borsato knalt in Den Haag
Concert reports | Concert reports
Geplaatst door harold on dinsdag, 07 februari 2012 05:56   

MB01

Het optreden van Marco Borsato dat zou plaatsvinden op 16 Januari j.l. en niet door kon gaan is op maandag 6 februari ingehaald. En op wat voor manier. Marco maakte het in in de Anton Philipszaal in Den Haag helemaal goed voor zijn fans.

Marco Borsato had er duidelijk veel zin in. Na zijn verontschuldigingen dat hij de vorige keer ziek was en de keer daarvoor last van zijn stem had, was het nu tijd voor driemaal is scheepsrecht. En niets hield Marco dan ook tegen om met zijn band de hele avond te knallen. Voor de pauze was er nog een gastoptreden van zijn The Voice of Holland pupil, Bart Brandjes.


Ook was er een ontroerend moment, Marco vertelde het verhaal van Nadine, wiens foto levensgroot achter hem te zien was. Zij was door haar ex-vriend met messteken om het leven gebracht. De familie van Nadine stond vooraan in de zaal, en Marco bracht een mooie ode aan Nadine.

Voor de pauze knalde het nummer Rood nog door de zaal en zat de stemming er weer goed in. Na de pauze was er nog een gastoptreden van Marieke Dollekamp, een van de andere pupillen van Marco in The Voice of Holland.

De fans hebben er even op moeten wachten, maar Marco heeft het ruimschoots goedgemaakt met een ijzersterk optreden.

 

Fotografie: Paul Barendregt

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage



 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Like it? Share it!

Add to: Facebook